Savaş Sanatlarında Kyokushin Kai Karate...
Brief info

Savaş Sanatlarına Kyokushin Kai Karate ile başlamıştır. Bu sitilde siyah kemer derecesi almıştır.Bu stilin dışında Shotokan Karate, Aikido ve Güreş ile ilgilenmiştir. Karate dalında, İstanbul Şampiyonluğu,Türkiye ikincilik ve üçüncülük dereceleri vardır.Güreşte Üniversiteler arası Türküye üçüncüsü olmuştur.

1993 yılında Amerikan Futboluna başlamıştır. Uzun yıllar milli sporcu olarak görev yapmıştır. Türkiye Beyzbol, Softbol,Korumalı Futbol ve Ragbi Federasyonunda, Milli Takım Baş Antrenörü görevinde bulunmaktadır.

Krav Magen’e 2012 Yılında İbrahim TOKGÖZ ile başlamıştır. Krav Magen çalışmalarını Türkiye temsilcisi - Baş Antrenör İbrahim Tokgöz ve Grand Master Avi Avisadon ile Türkiye ve İsrail'de sürdürmektedir.

Katıldığı eğitimler sonucunda, 2014 Yılında İsrail Wingate Enstitüsü ( The Academic College At Wingate) “Assistant Instructor”, sertifikasını almıştır.

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Uzun yıllar (7 yil) özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi ile özel kliniklerde Psikoterapist olarak çalışmıştır. Hipnoz Enstitüsü derneği kurucu üyesidir.Türkiye Klinikleri Tip Dergisi, Serebral Palsi Özel Sayısın’da Sosyal Rehabilitasyon" makalesi yayınlanmıştır. Bununla birlikte sporda madde kullanımı, kişilik bozuklukları ve hipnoz üzerine makaleler yazmıştır.

Güvenlik uzmanıdır, bu alanda yurt içinde ve yurt dışında bir çok eğitim programına katılmıştır.1993 Yılından beri Özel Güvenlik sektöründe hizmet vermektedir. İngilizce ve Bulgarca bilmektedir.

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

İstiklal Caddesi Aznavur Pasajı Kat:5 Beyoğlu