Savaş Sanatlarına 1984 yılında başlamıştır....
Brief info

Savaş Sanatlarına 1984 yılında başlamıştır. 1984-1985 Yılları arasında Kyokushin Kai Karate çalışmıştır. 1985 Yılında Kick Boxing’e başlamıştır. Kick Boxing çalışmalarına hala amatör olarak devam etmektedir. 2006-2010 Yılları arasında Filipin savaş sanatlarından Escrima sistemi ( Latosa Weapon System) ile ilgilenmiştir.

Krav Magen metodu ile 2009 Yılında İbrahim TOKGÖZ vasıtası ile tanışmıştır. Krav Magen çalışmalarını 2009' dan bu yana, Türkiye temsilcisi - Baş Antrenör İbrahim Tokgöz ve Grand Master Avi Avisadon ile Türkiye ve İsrail'de sürdürmektedir.

Katıldığı eğitimler sonucunda, 2013 Yılında İsrail Wingate Enstitüsü ( The Academic College At Wingate) “Assistant Instructor” , 2014 yılında ise “Instructor” Sertifikasını almıştır. 2014 Yılında girdiği sınavda "Siyah Kemer 1.Dan", 2017 yılında ise "Siyah Kemer 2.Dan", derecesini elde etmiştir.

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. 2012 yılında, Bahçeşehir Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Hukuk Ana Bilim Dalı, Adalet Hizmetleri Programında (Criminal Justice) Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 2019 Yılında Üsküdar Üniversitesi, Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü, Suç Önleme ve Analizi Programında “Türkiye’deki Özel Güvenlik Hizmetlerinin Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa Birliği Ülkelerindeki Uygulama Örnekleri ile Karşılaştırılması” isimli tez çalışması ile ikinci yüksek lisans derecesini almıştır.

Çalışma ve İlgi Alanları; Suç Önleme, Kişisel Güvenlik, Çevresel Farkındalık, Meşru Savunma, Cinsel Suçlar, Kadına Yönelik Şiddet ve Riskli Meslek Grupları İçin Savunma Taktikleridir.

Adli Bilimler Akademisi Derneği Kurucu Üyesidir.

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

İstiklal Caddesi Aznavur Pasajı Kat:5 Beyoğlu