Özel dersler eğitmenle birebir yapılır. Birebir sizinle çalışan bir eğitmen eşliğinde, daha çabuk öğrenir daha hızlı yol alabilirsiniz. Özel ders yoğun bir programı ve kısıtlı zamanı olan kişiler için ise daha esnek saatlerde çalışma imkanı sağlar.

Özel derslerde eğitmen ile birebir çalışıldığı için, eğitmen her an öğrenciyi ve tekniklerini kontrol eder, hatalarını anında düzeltir. Böylece amaca en sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir, öğrencinin dersten aldığı verim artar.

Özel ders talep edildiğinde ilk önce aday öğrenciyi okulumuza davet eder, onu tanımak isteriz. Bu görüşmede öğrencinin amacı, hedefi ve öncelikleri belirlenir. Daha sonra cinsiyet, yaş, fiziksel özellikler ve öğrencinin psikolojik durumu da göz önüne alınarak, kişiye uygun gerçekçi hedefleri olan bir program içeriği hazırlanır.

Özel derslerin okullarımızda yapılmasını tercih ederiz. Ancak karşılıklı anlaşıldığı takdirde dersler, öğrencinin belirleyeceği; ev, işyeri, spor salonu gibi özel mekanlar da yapılabilir. Özel derslerde saat başına ücret ödenir. Özel ders almak isteyen öğrenci en az 10 ders saatini önceden almak zorundadır.

Küçük gruplar oluşturularak (Maksimum 10 kişi) özel ders alınabilir. Böylece kişi başına ödenen ücret azalır.

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

İstiklal Caddesi Aznavur Pasajı Kat:5 Beyoğlu